Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018

2017-10-06 //Wstecz
Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018Zapraszamy na kolejną ekskluzywną wycieczkę do marmurkowego raju ! Wyjeżdżamy początkiem kwietnia, czyli w najlepszym miesiącu w roku do złowienia tej niesamowitej i unikatowej ryby. Marmorata to endemiczny gatunek i występuje tylko w niewielu miejscach na ziemi. Gwarantujemy, że na wyprawie z nami będziesz miał z nią kontakt !


Jeżeli to czytasz to oznacza, że śledzisz nasza stronę. W związku z tym zapewne już wiesz, że tegoroczna impreza na Słowenii zakończyła się wielkim sukcesem. Złowiliśmy sporo pięknych ryb a wiele z nich było pstrągami marmurkowymi. Była to jedna z lepszych wycieczek wędkarskich w naszym wydaniu. Wychodząc naprzeciw pytaniom odnośnie kolejnego wyjazdu postanowiliśmy zorganizować wycieczkę w przyszłym roku 

Wyjeżdżamy dokładnie w tym samym czasie co w tym roku. Podczas trwania minionej, 7 dniowej wyprawy zdążaliśmy poznać bardzo dobrze najlepsze miejscówki z marmoratami. Dlatego tego roku możemy liczyć na podobny wynik. Nastroje są bardzo dobre i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku 2018 zdołamy złowić jeszcze większego marmura. Jest na to bardzo duża szansa bowiem miejsce w które jedziemy to najlepsze tereny na świecie które oferują złowienie pięknego i niesamowicie walecznego pstrąga marmurkowego. 

Termin 3-7.04.2018 ( wyjazd zaraz po Świętach Wielkanocnych 2018 ) 
- dwa dni przejazdu 
- trzy dni łowienia 

Zakwaterowanie:
Mieszkamy w bardzo stylowym miejscu 50 metrów od łowiska. Każdego dnia śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Codziennie obiadokolacja (dwa dania + deser). Pokoje jednoosobowe. 

Opieka podczas wyjazdu : Przemysław Półtorak 

W ofertę wliczone :
- przejazd na Słowenię i z powrotem 
- licencje wędkarskie
- opieka doświadczonego przewodnika wędkarskiego
- zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem 
- dla osób nie posiadających odpowiednich wędek zapewniamy dodatkowy sprzęt wędkarski

Dokładny plan wycieczki oraz więcej informacji pod numerem telefonu +48512619452 lub na e-mail: gorskierzeki@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona !

Złowienie marmoraty nigdy nie było tak proste. Przekonaj się sam !


YouTube
instagram