Kursy wędkarstwa muchowego

  
Zapraszamy na profesjonalną naukę wędkarstwa muchowego !
 
Ze względu na dużą liczbę zapytań odnośnie możliwości nauki łowienia na sztuczna muchę uruchomiliśmy nowy rodzaj wypraw – kursy muchowe / nauka wędkarstwa muchowego

Wiele osób chciało by zacząć łowiąc metodą muchową ale nie bardzo wie jak się do tego zabrać. Wędkarstwem muchowym zajmujemy się od bardzo dawna, dlatego postanowiliśmy przekazać naszą wiedzę osobą zainteresowanym tym rodzajem wędkarstwa. Prowadzimy instruktarz muchowy od podstaw. Będziemy łowić głównie na Dunajcu a pod koniec każdego kursu muchowego pojedziemy nad Białkę aby sprawdzić swoje możliwości z nieokiełznaną alpejską rzeką.
 
W ciągu tylu lat oprowadzania różnych ludzi po rzekach muchowych, opracowaliśmy swój właśny i autorski system nauki muszkarstwa. Opiera się on zarówno o teorię jak i o praktykę popartą ponad 20 letnim doświedczeniem, w łowieniu ryb na muchę. Instruktor przez cały okres trwania nauki bacznie obserwuje kursanta. Podpowiada co poprawić, czego się wystrzegać oraz co utrwalić. Jednego możesz być pewien. Jesteś w dobrych i doświadczonych rękach ! Każdy początkujący wędkarz muchowy jest jak małe niedoświadczone dziecko, dlatego dla każdego z osobna nasz przewodnik / instruktor wędkarski przygotował indywidualne podpowiedzi oraz wskazówki. Aby być bezpiecznym każdy młody muchowy wędkarz będzie musiał nauczyć się poruszać po niebezpiecznej rzece, z bardzo szybkim nurtem. Tym zajmiemy się na początku, aby każdy nasz gość czuł się komfortowo na wyprawie.
 
 

 

Nauczysz się:

- dopasowywać sprzęt do własnych potrzeb
- wykonywać różnego rodzaju węzły muchowe
- rzutów wędką muchową
- łowienia metodami: suchej muchy, mokrej muchy, krótkiej oraz dalekiej nimfy, streamerem a także bardzo ostatnio popularną metodą żyłki
- poruszania się w nurcie rzeki
- odszukiwania stanowisk ryb
- sposobów podawania przynęty
- holu ryby przy pomocy sznura
- wykonywania sztucznych much
- entomologii owadów żyjących w rzece

Co proponujemy na kursie :

- licencje
- dojazd na łowisko
- zakwaterowanie
- całodzienne łowienie ryb łososiowatych
- opieka doświadczonego instruktora / przewodnika wędkarskiego
- uwiecznienie całej imprezy na płycie dla naszego gościa

Zobaczysz jedne z najpopularniejszych muchowych miejsc w Polsce ! Gwarantujemy niezapomniane doznania, na łonie dzikiej przyrody ! 
Krótko mówiąc dostaniesz zastrzyk wiedzy, która zarazi cię muchową chorobą.

Pytania należy kierować na e-mail: gorskierzeki@gmail.com bądź telefonicznie: +48512619452
 

Zapraszamy do skorzystania z naszego programu nauki wędkarstwa muchowego !
YouTube
instagram